KONST / Litografier / Färglitografi 11754153
nr 1175 4153
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Carl XII. Signerad, daterad 1981, numrerad 62/70. 40x60 cm
måndag 16 april 2018
kl 19:12:36
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas